Honzik & Besi

O nás

Naše společnost Friendly Finance, s.r.o. poskytuje zákazníkům jednoduché a moderní finanční řešení. Působíme v několika evropských zemích a naší největší značkou je Půjčkomat – rychlé půjčky on-line. Naším cílem je změna tradičního způsobu uvažování o osobních financích. Nechceme se chovat jako banky, které nám vždy chtějí dát více, než skutečně potřebujeme a vyžadují spoustu formalit. Finance jsou pro nás prostředkem k realizaci každodenních snů.

Práce ve finančním sektoru nám dává náhled do tisíců lidských příběhů. Právě ony nás inspirují k tomu, abychom pomáhali těm, kteří to potřebují nejvíce. Jedním z nich je 6 letý Honzík, jehož příběh Vám chceme přiblížit. Koupě Besi byl první krok na dlouhé cestě k tomu, abychom pomohli malému  hravému chlapci. Než se ale fenka stane opravdovým asistenčním psem, musí ještě projít několikaměsíčním a velmi drahým školením. Besi se ale rychlé učí, má přímý kontakt s Honzíkem a díky nám se chlapcovi rodiče nemusí bát o peníze. Společně s Vámi chceme sledovat jejich osudy.

Jsme přesvědčeni, že příběh o chlapci a fence, která se připravuje, aby se stala jeho pomocnicí, bude pro Vás nejen zajímavý, ale stane se inspirací k tomu, abychom se podívali kolem sebe a snažili se pomáhat těm, kteří to potřebují.